Odvlhčovače

Vlhkost často poškozuje konstrukce a estetický vzhled budov. Pokud vlhkost není odstraňována, na stěnách vznikají plísně, drolí se omítka, korodují kovové konstrukce a rosí se okna. Zvýšená vlhkost je nepříjemná pro samotný pobyt a vyvolává pocit dusna, který ztěžuje dýchání. Ve vzduchu se zvýšenou vlhkostí se často vyskytují choroboplodné spóry plísní, které mohou vyvolat nežádoucí onemocnění.

Řešením je odvlhčovač. Odvlhčovač je zařízení, které snižuje vzdušnou vlhkost. Odvlhčovač výrazně omezuje kondenzaci na oknech a na stěnách. Náklady na vytápění udržuje odvlhčovač na nejnižší možné hranici. V prostorách bazénové haly bazénové odvlhčovače recyklují vzduch, snižují jeho vlhkost a přivádějí zpět do prostoru bazénu suchý teplý vzduch.

 

Bazénové odvlhčovače Microwell

Bazénový odvlhčovač spolehlivě pracuje na kondenzačním principu. Nasává vlhký teplý vzduch z bazénové haly, ze kterého uvolňuje vodu kondenzací na studeném povrchu. Ta odtéká do odpadu. Následně odvlhčovač ohřívá vzduch a ventilátorem vyfukuje zpět do prostoru bazénové haly již suchý o 5° C teplejší vzduch. Děje se to na velmi úsporném principu tepelného čerpadla, kdy pouze 1 kW elektrické energie vyrobí až 3 kW tepelné energie. 

 

Ostatní odvlhčovače Microwell

  • Průmyslové odvlhčovače pro stavby a průmysl
    Mobilní průmyslové odvlhčovače jsou určeny na vysušování novostaveb nebo budov po záplavách a hašení požárů. 
  • Bytové odvlhčovače
    Odvlhčovače, které vám výborně pomohou při sanaci škod, které způsobily povodně. V nabídce jsou adsorpční odvlhčovače a kondenzační odvlhčovače.

Odvlhčovače Microwell Vám pomohou vytvořit si bezpečné, příjemné a zdravé prostředí, ve kterém můžete vychutnávat chvíle relaxu!
A vlhkost nemusí být problém!


Odvlhčovače


Položky označené * je nutné vyplnit.