Klimatizace

V rámci naší nabídky klimatizací dodáváme zejména následující značky. Avšak na vyžádání jsme Vám schopni dodat na klíč jakoukoliv Vámi požadovanou klimatizaci Vámi zvolené značky.

Dodávané značky klimatizací

 • Daikin
 • Toshiba
 • Sinclair

Realizace provádíme zejména v regionu následujících měst Moravskoslezského kraje:
Frýdek-Místek - Havířov - Karviná - Nový Jičín - Opava - Ostrava.

 

Klimatizace Daikin

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Daikin, to jsou stylové vnitřní jednotky, široká nabídka modelů a regulátorů pro každou místnost. Představují komfortní, energeticky účinná řešení pro váš obývací pokoj, ložnici i kancelář.

Bytové klimatizace Daikin

Posláním společnosti Daikin je poskytovat nejmodernější technologie pro klimatizaci a komfort. Odborníci z naší firmy Vám sdělí více o speciálních funkcích zabudovaných do modelů Daikin.

 • Technologie řízení invertorem
  Technologie řízení invertorem v klimatizačních jednotkách slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty. Ve srovnání s tradičními systémy poskytuje optimální komfort a snižuje spotřebu energie o 30 %.
 • Výkonnost tepelného čerpadla
  Daikin nabízí produktové řady tepelných čerpadel pro extrémně vysoké i extrémně nízké venkovní teploty, s nimiž se můžete vždy těšit z dokonalého klimatu uvnitř.  
 • Zvlhčování a odvlhčování
  Technologie Daikin reguluje vlhkost při jakékoli teplotě bez potřeby dodatečného zásobníku vody a tím poskytuje nejvyšší pohodlí a komfort.
 • Tichý provoz
  Vnitřní jednotky Daikin s velmi tichým provozem poskytují dokonalý komfort.

 

Klimatizace Toshiba

Bytové klimatizace Toshiba

Klimatizace přináší obrovské výhody pro vaši domácnost. Velmi příjemně se cítíme tam, kde nás obklopuje čerstvý vzduch a optimální teplota. Právě tento příjemný pocit a pohodu přinášejí do Vašeho domova klimatizační jednotky TOSHIBA. Jsou úsporným a účinným řešením, které nejen výrazně zvyšuje kvalitu vašeho života, ale navíc je šetrné k životnímu prostředí.

 • Vyšší komfort a produktivita
  Víte, že již při teplotě místnosti nad 24 °C výrazně klesá produktivita práce, a s teplotou 33 °C dokonce klesá na méně než 50 %? A že příliš vysoká vlhkost vzduchu snižuje schopnost vaší koncentrace? Klimatizace a odvlhčování jednoznačně přinášejí a prohlubují příjemné pocity.
 • Naprosté pohodlí
  Specialitou a předností zařízení Toshiba je extrémně tichý provoz, takže přes den ani během spánku nebudete rušeni.
 • Nejvyšší účinnost
  O kvalitě zařízení vypovídají provozní parametry při částečném zatížení, tedy režimu, v němž klimatizační zařízení pracuje nejčastěji. Jednotky nejen chladí, ale také topí, a všechny dosahují vysokých energetických tříd A, ale častěji až A+++! A v tom spočívá pravá síla technologie Toshiba.

Komerční klimatizace Toshiba

Optimální pracovní prostředí značně zvyšuje pracovní výkonnost, ale také celý hospodářský výsledek vaší společnosti. Moderní klimatizace poskytují v rámci komplexního řešení mnoho výhod: Neslouží již jen pro chlazení, ale umožňují také topení, odvlhčování, filtraci vzduchu nebo ohřev vody.

 

Klimatizace Sinclair

Bytové klimatizace Sinclair

Nástěnné klimatizace SINCLAIR jsou nejoblíbenějším řešením pro chlazení domů i bytů. Toto zařízení se skládá vždy z jedné vnitřní a jedné venkovní jednotky. V naší nabídce naleznete jak základní modely, které díky nízké ceně ušetří vaši peněženku, tak zařízení s pokročilými funkcemi (včetně ovládání pomocí WiFi), která uspokojí požadavky těch nejnáročnějších zákazníků. Možnost výběru z několika designových řad nástěnných klimatizací zajistí, že se výrobek stane nejen užitečným pomocníkem v boji s horkým počasím, ale také stylovým doplňkem vašeho domova.

 


Klimatizace


Položky označené * je nutné vyplnit.