Aktuality

daikin_multi_split_aktualita.jpg

Daikin Multi-Split

Optimalizujte využití svého prostoru.
Namísto 5 venkovních jednotek nyní potřebujete jen jednu. Daikin Multi-Split umožňuje připojení až pěti vnitřních klimatizačních jednotek v různých místnostech.

naklady_na_vytapeni_1.jpg

Dotace na čerpadla Daikin

Kotlíková dotace se netýká pouze podpory na výměnu kotlů na uhlí za kotle nové, ale můžete ji využít i na pořízení efektivnějšího a ekologicky šetrnějšího zdroje - tepelného čerpadla. Tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou zapsána v seznamu registrovaných výrobků pro využití v rámci dotací.

daikin_stylish_home.jpg

Daikin Stylish

Vítejte ve světě, kde se inteligence setkává s krásou - kombinací technologií, které dodávají dokonalé klimatické řešení pro každý interiér. Stylish nabízí kompaktní a funkční design vhodný do všech interiérů dispozici, k dispozici jsou 3 různé barvy: bílá, stříbrná a blackwood

jak_spravne_vybrat_klimatizaci_lg_1.jpg

Jak vybírat klimatizaci

Zajímáte se o montáž klimatizace do svého bytu, domu nebo jiné budovy? Nechte si poradit od našich odborníků, jak správně postupovat při jejím výběru a realizaci, aby Vám klimatizace od nás dobře sloužila a byli jste s ní spokojeni.

daikin_rotex_hpu_hybrid_home.jpg

Hybridní plynové tepelné čerpadlo Daikin Rotex

Nový hybridní systém ROTEX HPU kombinuje tepelné čerpadlo odebírající teplo z ovzduší a využívající tak obnovitelnou energii s účinnou plynovou kondenzační technologií. Vnitřní jednotka se skládá z plynového kondenzačního kotle a vnitřní části tepelného čerpadla.