Daikin Perfera

Klimatizace Perfera s posíleným topným výkonem

Stále častěji se klimatizace používají také jako velmi účinný a levný zdroj vytápění. Pro toto použití vám můžete doporučit naši klimatizaci Perfera. Dosahuje celoroční účinnosti pro chlazení i vytápění třídy A+++ a navíc díky posílenému topnému výkonu vytopí místnost na požadovanou teplotu o 14 % rychleji než jiná klimatizace. Samozřejmě v létě dokonale chladí a také efektivně čistí vzduch.

Perfera znamená perfektní výkon

Ochladí, zahřeje a vyčistí vzduch.  Podle vašich potřeb si zvolte nástěnnou nebo parapetní jednotku.

Energetická účinnost

 • Dodává se s technologií Bluevolution, která dále snižuje nepříznivý vliv na životní prostředí.
 • Využívá 80 % obnovitelné energie ze vzduchu a 20 % elektrické energie.
 • Technologie řízení invertorem zvyšuje úsporu energie až o 30 %.

Zvýšení teploty

Funkce Heat boost rychle vytopí váš domov hned po spuštění klimatizace. Nastavené teploty je dosaženo o 14 % rychleji než u běžné klimatizace (pouze párové aplikace).

Vždy pod kontrolou

K ovládání jednotky Perfera se od nynějška standardně používá aplikace Daikin Residential Controller.
Stáhněte si aplikaci Daikin Residential Controller, připojte svou jednotku Perfera k Wi-Fi a regulujte své klima odkudkoliv. Je to tak snadné.
NOVINKA! Nyní k dispozici s hlasovým ovládáním přes Amazon Alexa nebo Google Assistant

Čerstvý vzduch

Jednotka Perfera je vybavena několika filtry, které zajišťují nejlepší kvalitu vzduchu uvnitř místnosti. Používá proud elektronů pro aktivaci chemických reakcí s částicemi ve vzduchu.
Technologie Flash Streamer rozkládá alergeny, jako jsou pyly nebo plísně, a odstraňuje nepříjemné pachy a poskytuje lepší, čistší vzduch.

Nástěnná jednotka Daikin Perfera - speciální vlastnosti

Čidlo pohybu Dvojité prostorové čidlo snímá pohyb. Díky tomu rozpozná osoby v místnosti a pruou vzduchu zaměří mimo ně. Když systém zaznamená, že je místnost prázdná, přepne se automaticky do režimu úspory energie. Proud vzduchu 3D Stisknutím tlačítek na dálkovém ovládání tato funkce zkombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor. Tichý chod Systém vytápění klimatizace Perfera pracuje tak dokonale, že jeho přítomnost a činnost ani nezaznamenáte. Díky inteligentnímu a tichému provozu se stane tím nejlepším spolubydlícím, jakého jste kdy měli

Parapetní jednotka Daikin Perfera - speciální vlastnosti

 • Heat Plus
  Funkce Heat Plus zajistí teplo tím, že po dobu 30 minut simuluje sálavé teplo. Poté jsou opětovně aktivována předchozí nastavení.
 • Podlahové topení
  Funknce podlahového topení optimalizuje konvenci tím, že distribuuje horký vzduch ze spodní části jednotky.
 • Duální průtok vzduchu
  Duální průtok vzduchu parapetní jednotky Perfera je perfektní pro vytvoření ideální úrovně vytápění. Vzduch je veden směrem nahoru, čímž se dosahuje jeho rovnoměrné distribuce.


Daikin Perfera


Položky označené * je nutné vyplnit.