Reference

 

Na této stránce přinášíme ohlasy našich zákazníků.

Pokud máte zájem zanechat nám také Vaše hodnocení našich služeb, přejděte prosím na záložku Formulář.

 

Ohlasy našich zákazníků

Realizace: 2x montáž klimatizace Daikin FTXB20CTermín: 09/2019

Dne 18.9.2019 montáž 2 ks klimatizačních jednotek FTXB20C, čas realizace 4,5 hod., čistá a ohleduplná práce, včetně příjemného vystupování, zaškolení a vysvětlení údržby, mohu ostatním vřele doporučit ...

Realizace: 2x montáž klimatizace Daikin FTXB20CTermín: 05/2019

Dne 10,5,2019 nám byla instalována klimatizace do panelového bytu. Korektní jednání,skvěle odvedená práce montážních pracovníků. Byli dokonale sehraní,nikde žádný nepořádek. Vřele doporučuji. Matušková

Realizace: Montáž klimatizace Daikin FTXV25Termín: 04/2019

Firma Finiš nám v bytě instalovala klimatizaci Daikin v dubnu 2019. Pan šéf byl ochotný, navrhl nejlepší (nikoliv nejdražší) řešení a trpělivě mailem a telefonicky odpovídal na naše technické dotazy. Všechno proběhlo skvěle, včetně vrtání tlustého panelu. Cena v porovnání s konkurencí příznivá. Pánové jsou profíci a místo nechali úplně čisté - za 4,5 hodiny hotovo.

Kozáková

Realizace: montáž klimatizací Daikin 2xFTXP20L a 2MXM40MTermín: 04/2019

Po velmi dobré zkušenosti z minulého roku jsme se rozhodli pro tuto firmu i v tomto roce, kdy jsme potřebovali dát klimatizace do jiných prostor. Opět vše proběhlo naprosto v pořádku a jsme moc rádi, že jsme našli spolehlivého dodavatele klimatizací, který poskytuje také i servis. Opět mohu jen doporučit.

Lýdie Lukšová,Reklamní agentura Karolína s.r.o.

Realizace: montáž klimatizace Daikin 3 x vnitřní, 1 x venkovní jednotkaTermín: 11/2018

Dobrý den, velice rád se připojuji k zástupu spokojených zákazníků. Montáž klimatizací v řadovém domku v Ostravě Třebovicích byla vzorovým příkladem, jak má vypadat kvalitně a profesionálně odvedená práce. Rovněž pohodový a usměvavý přístup k zákazníkovi se dnes už moc často nevidí. Radek Kozelský

Realizace: montáž klimatizace Daikin 3 x FTXV25AB, 1 x FTXB35CTermín: 08/2018

Montáž 4 ks klimatizačních jednotek - perfektní přístup, počínaje návrhem přes realizaci (rychlá, čistá) až po zaškolení - rád doporučím i dalším zájemcům.

Martin Slezák

Realizace: montáž klimatizace Daikin FTXV25ABTermín: 08/2018

Dobrý den, pane Bochenský. Dovolím si touto cestou poděkovat Vašim kolegům (samozřejmě také Vám osobně), kteří se podíleli na montáži klimatizace v naší firmě. Celá realizace byla naprosto bezproblémová. Prostě chlapi byli skvělí. Profesionální přístup, usměvaví, příjemné jednání…….Moc ráda budu vaši firmu doporučovat! Ještě jednou děkuji.

Přeji hezký zbytek léta. Hana Čmielová

Realizace: montáž klimatizace Daikin FTXV25ABTermín: 08/2018

Děkuji moc firmě Finiš za perfektně a profesionálně odvedenou práci. Všem doporučuji.

Alena Mašterová

Realizace: montáž klimatizace Daikin FTXB35CTermín: 06/2018

Dobrý den, včera mi vaši zaměstnanci instalovali klimatizaci. Chtěla bych Vás informovat, že vše proběhlo v pořádku a dle mých představ. Musím přiznat, že jsem byla příjemně překvapena jejich milým a vstřícným chováním a vystupováním. V průběhu realizace pak pohodovým přístupem k práci. Vaši zaměstnanci byli velmi ochotní a myslím si, že svou práci odvedli na výbornou, což se v dnešní době málo kdy vidí. Byla jsem s Vaší firmou velmi spokojena a přeji více takových zaměstnanců.....

S přáním pěkného dne, Petra Korbášová

Realizace: montáž rekuperace Brink AIR70Termín: 06/2018

Dne 5/6 mi montážní četa instalovala rekuperační jednotku AIR70, a byl jsem s nimi velmi spokojen. Vše potřebné měli s sebou a také uklidili vzorně místnost. To vše za 6 hod. Ode mne ještě jednou pochvala.

Vladimír Hradský

Realizace: montáž klimatizací Daikin FTXB35C a FTXB50CTermín: 04/2018

Dne 24.4.2018 proběhla instalace 2 klimatizací. Jsme nadmíru spokojeni s přístupem vedení firmy, ale také s velmi dobrou a obětavou prací jejich zaměstnanců. Zaměstnanci, kteří nám klimatizace instalovali dělali svou práci velmi dobře a pečlivě. Tuto firmu všem doporučuji.

Lýdie Lukšová,Reklamní agentura Karolína s.r.o.

Realizace: montáž klimatizace Daikin Emura multisplit 2MXS40HTermín: 10/2017

Firmu Finiš mohu vřele doporučit. Při komplexní rekonstrukci našeho domu byla dodávka a montáž klimatizací firmou Finiš jednou z mála věcí, co proběhla zcela bez problémů, v požadovaných termínech a plně dle mých představ. Dobrá práce!

Michal Krbec

Realizace: montáž klimatizace Daikin 2 x multisplit 2MXS40HTermín: 05/2017

Dobrý den, chtěl bych touto formou ještě jednou poděkovat za příkladně provedenou práci,při montáži klimatizace v rod.domku v O.-Třebovicích. Již dlouho jsem se nesetkal s tak sehraným prac. kolektivem pod vedením p.Tomáše/příjmení mi bohužel nesdělil/Bylo radost je sledovat,jak při práci, tak při konečném úklidu všech místností.Věřte měl jsem v poslední době tolik ,,pracovních umělců"že jsem už ani nedoufal,že takle odvedenou práci ještě uvidím. Takže ještě jednou mockrát děkuji a přeju vám hodně jak pracovních tak osobních úspěchů v následujících létech. Nemůžu se ještě nevrátit k p.Tomáši,je to velmi kvalitní řemeslník s velkým Ř,proto si jeho práce jako firma nesmírně važte !!!

Mikšánek Alois

Realizace: montáž klimatizace Daikin FTX25J3Termín: 06/2016

Dobrý den pane Fiury, děkuji za zaslání českého návodu a zejména za včerejší montáž klimatizace, která mi v těch letních vedrech zřejmě "zachrání život". Velký dík patří Vašim šikovným montážníkům :-) ! Snad budu i já dostatečně "šikovná" v obsluze ;-) a vše bude v pořádku fungovat, abych Vám nemusela volat dříve než za rok při objednání čištění klim.jednotek :-)

S.Kremlová

Realizace: montáž klimatizace Midea AuroraTermín: 06/2016

Montáž klimatizace MIDEA proběhla na 100%. Instalace jednotky na střechu realizovali pracovníci bez jakýchkoliv problémů. Vnitřní jednotka a napojení na elektro proběhlo také bez jakýchkoliv problémů. Musím poděkovat za super přístup a profesionální realizaci, což se v našem regionu jen tak nevidí. Pokud budete chtít profi klimatizaci, tak chlapi z firmy FINIŠ Vám nejen poradí, ale i kvalitně zrealizují. Ještě jednou děkuji.

Tomáš Vrba

Realizace: montáž klimatizace Daikin FTX20J3Termín: 06/2016

S naprosto profesionálním přístupem mi byla představena a posléze namontována klimatizace DAIKIN do bytu v panelovém domě. Pracovníci dbali na bezprašnost a přesnost umístění agregátu. Sehranost pracovníků byla zárukou rychlého provedení. Děkuji a firmu Finiš Ostrava vřele doporučuji.

Dalibor Mikurda

Realizace: montáž klimatizace Daikin FTX20J3Termín: 05/2016

Dne 19.5.2016 mi pracovníci firmy Finiš Ostrava provedli montáž klimatizace DAIKIN do bytu v panelovém domě v Bruntále. Oba pánové byli příjemní profesionálové, kteří své práci rozumí. Klimatizaci uvedli do provozu, veškerý vzniklý nepořádek po sobě uklidili. To je vizitka dobré firmy. Vřele mohu FINIŠ OSTRAVA doporučit všem zájemcům o pořízení klimatizace. Jsem připraven na horké letní dny a firmě přeji hodně spokojených zákazníků.

Milan Kekeňák

Realizace: 2x montáž klimatizace Daikin FTXBTermín: 05/2016

Dobrý den,
velice děkujeme a musím velmi pochválit skvělé montážníky! Bylo fajn vidět někoho, koho práce baví a rozumí jí.

T. Luňáček

Realizace: montáž klimatizace Daikin FTX71GVTermín: 05/2016

Děkuji za výbornou a rychlou spolupráci. 
S přáním příjemného dne

Petra Revendová

Realizace: 2x montáž klimatizace Midea AuroraTermín: 05/2016

Dobrý den,

dnes proběhla montáž dle nabídky. Neměl jsem k vlastní montáži jakýchkoliv výhrad.

Děkuji  Roman Prášek

Realizace: 3x montáž klimatizace Daikin FTX20J3Termín: 03/2016

Díky. Vaši chlapi byli šikovní. Díky. Pošlete mi fakturu, ať ji mohu uhradit.

S pozdravem

Vladimír Redl
jednatel

Realizace: 2x montáž klimatizace Daikin FTX35J3Termín: 02/2016

Dobrý den,

montáž proběhla v pořádku dle  dohody.

Děkuji Rogelböck


Reference


Položky označené * je nutné vyplnit.