Daikin FTXM-M

Inteligentní komfort. Chytré, bezpečné a udržitelné řešení klimatizace pro vaše vytápění, chlazení a čištění vzduchu.

Energetická účinnost

  • Dodává se s technologií Bluevolution, která dále snižuje nepříznivý vliv na životní prostředí
  • Využívá 80 % obnovitelné energie ze vzduchu a 20 % elektrické energie
  • Technologie řízení invertorem zvyšuje úsporu energie až o 30 %
  • Dvojité prostorové inteligentní čidlo a Econo režim snižují spotřebu energie

Daikin Flash StreamerTechnologie Daikin Flash Streamer čistí vzduch 3krát účinněji, zdravěji a čerstvěji

Podpořte svoji imunitu a dýchejte vzduch, který je čistý a čerstvý. Naše technologie Daikin Flash Streamer používá elektrony pro spuštění chemických reakcí, které rozrušují plísně a viry. Tento proces omezuje projevy astmatu a alergií, protože je vaše prostředí prosto alergenů.

Vždy pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Daikin Online Controller, připojte svou jednotku FTXM-M k Wi-Fi a regulujte své klima odkudkoliv. Je to tak snadné.
Více informací

Inteligentní prostorové čidlo

Dvojité prostorové inteligentní čidlo pohybu používá snímače pro rozpoznání osob a pro zaměření proudu vzduchu mimo osoby, dokonalý proudu vzduchu. Pokud systém rozpozná, že je místnost prázdná, automaticky se přepne do režimu úspory energie.

Tichý provoz

Každý systém vytápění je navržen tak, aby pracoval tak dokonale, že jeho přítomnost a činnost ani nezaznamenáte. Inteligentní ovládání a dokonale tichý provoz činí z řešení Daikin toho nejlepšího spolunájemníka, jakého jste kdy měli.

Vícenásobné připojení

Se systémy Daikin pro vícenásobné připojení můžete připojit až 5 vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce. Každou vnitřní jednotku lze regulovat samostatně.